Etimesgut Halı Yıkama

Ünver Halı Yıkama - Ankara Halı Yıkama

Etimesgut Halı Yıkama

Etimesgut Halı Yıkama ile Daha Hijyenik Ortamlar

Etimesgut halı yıkama ile sizde evlerinizde bulunan halılarınızdaki kir ve lekelerden en kısa sürede kurtulun. Yaşam alanlarımızın vazgeçilmezi olan halılar aynı zamanda üzerinde en çok kir ve mikroorganizmaya ev sahipliği yapan eşyalarımızdır. Halıların üzerinde biriken yaklaşık 1kg kir içerisinde 1 milyon mikrop (akar) ve 300.000’e yakın mikro organizmaya ev sahipliği yapar. Bunun için düzenli aralıklarla halıların profesyonel kişiler tarafından yıkanması oldukça önemlidir. Profesyonel kişilerin haricinde kurallara uygun olarak yıkanmayan halılar kirlerinden arınmayacaktır.

Bu sebeple Etimesgut halı yıkama gibi yıllarını bu işe vermiş alanında profesyonel kişilerce bu işlemin gerçekleştirilmesi gerekir. Halılarınızı evinizden alıyoruz ve en gelişmiş teknolojik halı yıkama makinelerimiz ile halılarınızı incitmeden en ufak bir deformeye maruz bırakmadan yıkıyoruz. Birçok ev hanımı halılarını kendisi yıkamaya çalışmaktadır. Ancak evinizde kendi imkanlarınızla yıkayacağınız halılarınızdaki maytlardan, akarlardan ve inatçı lekelerden kurtulmanız neredeyse imkansızdır.

Halı yıkama Sektöründe yılların verdiği tecrübe ve birikim sayesinde halılarınızı doğru tekniklerle yıkar ve halılarınızda lekelerden, akarlardan ya da maytlardan asla eser bırakmaz. Ayrıca kendi başınıza halılarınızı yıkamaya çalıştığınızda halılarınızda hem kumaş hem de renk açısından deformeye sebep olabilirsiniz. Bu sebeple kesinlikle bu alanda profesyonel olan ekibimizden istifade etmelisiniz. Doğru bir şekilde halının yıkanması kadar yine doğru bir şekilde kurutulması da oldukça önemlidir.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Hemen Ara